logo

Optische kabels

Fiber optic kabels

Producten

1m Multimode Fiber Patch Cable LC - SC

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
910Excl btw

2m 10 Gb Aqua Fiber Patch Cable LC/SC

StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
910Excl btw

1m Multimode Fiber Patch Cable LC - ST

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
Voorraad
910Excl btw

2m Multimode Fiber Patch Cable LC - ST

StarTech.com 2 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
Voorraad
993Excl btw

1m Multimode Fiber Patch Cable LC - SC

StarTech.com 1m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
993Excl btw

2m Multimode Fiber Patch Cable LC - SC

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
993Excl btw

2m Multimode Fiber Patch Cable LC - ST

StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
Voorraad
993Excl btw

1m Multimode Fiber Patch Cable LC - ST

StarTech.com 1 m multimode 50/125 duplex glasvezelpatchkabel LC ST
Voorraad
993Excl btw

Cbl/1m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

1m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
Voorraad
993Excl btw

2m Multimode Fiber Patch Cable LC - SC

StarTech.com 2m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
993Excl btw

1m Multimode Fiber Patch Cable LC - LC

StarTech.com 1m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Voorraad
993Excl btw

Cbl/1m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber

1m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
Voorraad
1014Excl btw

Cbl/2m LSZH LC/SC DLX 62.5/125 MM Fiber

2m LC/SC LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
Voorraad
1074Excl btw

Cbl/1m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

1m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1075Excl btw

2m Multimode Fiber Patch Cable LC - LC

StarTech.com 2m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Voorraad
1075Excl btw

Cbl/1m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

1m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1075Excl btw

Cbl/1m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

1m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
Voorraad
1075Excl btw

3m Multimode Fiber Patch Cable LC - SC

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-SC
Voorraad
1075Excl btw

Cbl/2m SC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

2m SC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
Voorraad
1075Excl btw

3m Multimode Fiber Patch Cable LC - ST

StarTech.com 3m Multimode 62,5/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-ST
Voorraad
1075Excl btw

Cbl/3m LSZH LC/ST DLX 62.5/125 MM Fiber

3m LC/ST LSZH Duplex 62.5/125 Multimode Fibre Patch Cable
Voorraad
1075Excl btw

2m 10 Gb Aqua Fiber Patch Cable LC/LC

StarTech.com 2m 10Gb Aqua Multimode 50/125 Duplex Halogeenvrije Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Voorraad
1075Excl btw

3m Multimode Fiber Patch Cable LC - LC

StarTech.com 3m Multimode 50/125 Duplex Glasvezel Netwerkkabel LC-LC
Voorraad
1158Excl btw

Cbl/2m ST/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

2m ST-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1241Excl btw

Cbl/1m SC/SC 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

1m SC-SC 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1241Excl btw

Cbl/2m SC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

2m SC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1241Excl btw

Cbl/2m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

2m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
Voorraad
1241Excl btw

Cbl/1m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

1m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1241Excl btw

Cbl/2m LC/ST 10Gb LSZH Dplx 50/125 Fbr

2m LC-ST 10Gb 50/125 OM3 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Aqua
Voorraad
1323Excl btw

Cbl/3m LC/ST LSZH Duplex 50/125 Fibre

3m LC-ST 50/125 OM2 Duplex Multimode PVC Fibre Optic Cable (LSZH) - Orange
Voorraad
1323Excl btw