logo

Netwerk Adapters

Producten

USB Bluetooth Dongle

USB - Bluetooth, 10m
Voorraad
744 Excl btw

10/100 PCI Ethernet Network Adapter Card

StarTech.com 1-poort PCI 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkkaart Adapter
Voorraad
745 Excl btw

USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Network Adap

USB 2.0 to 100Mbps Ethernet Adapter
Voorraad
826 Excl btw

TL-WN722N 150Mbit WLAN USB HIGHGAINStick

150Mbps High Gain Wireless USB
Voorraad
988 Excl btw

PCIe x1 Gigabit NIC

Gigabit PCIe Adapter
Voorraad
1236 Excl btw

N300 WiFi Mini USB Adapter

TP-LINK TL-WN823N Mini Wireless N USB Adapter - Network adapter - USB 2.0 - 802.11b, 802.11g, 802.11n
Voorraad
1239 Excl btw

AC600 High Gain Wi-Fi Dual Band USB Adap

USB 2.0, 5dBi, 2.4 GHz, 5 GHz, 433 Mbps, Black
Voorraad
1322 Excl btw

SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10U

TL-SM321B - 1000Base-BX WDM Bi-Directional SFP Module
Voorraad
1405 Excl btw

AC600 Wi-Fi USB Adapter 1T1R 433Mbps at

2.4 GHz, 5 GHz, USB 2.0, LED: Status, Black
Voorraad
1405 Excl btw

1 Port PCIe Ethernet Network Card

StarTech.com 1-poort PCI Express 10/100 Ethernet Netwerkkaart Adapter
Voorraad
1489 Excl btw

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Adapter

USB 3.0 to Gigabit Ethernet Network Adapter
Voorraad
1570 Excl btw

USB to Ethernet Network Adapter

StarTech.com Compacte zwarte USB 2.0 naar 10/100 Mbit/s Ethernet Netwerkadapter
Voorraad
1571 Excl btw

AC1300 Wireless Dual Band USB Adapter

WLAN 802.11a/b/g/n/ac, 400/867 Mbps, 2.4/5GHz, 57.8 × 18 × 173.4mm
Voorraad
1581 Excl btw

TL-WN881ND N300 PCI Express Adapter

TL-WN881ND, 2.4GHz, PCI-E x1, 802.11b/g/n, 300Mb/s, 2 x 2dBi RP-SMA, WPA/WEP, Win
Voorraad
1649 Excl btw

Linksys USB3.0 GIGABIT ETHERNET ADAPTER

Gigabit Ethernet, USB 3.0
Voorraad
1653 Excl btw

USB 2.0 to 10/100 Mbps Network Adapter

StarTech.com USB 2.0 naar 10/100 Mbps Ethernet-netwerkadapter dongle
Voorraad
1654 Excl btw

Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter - Class 1

StarTech.com Mini USB Bluetooth 2.1 Adapter Klasse 1 EDR Draadloos Netwerkadapter
Voorraad
1669 Excl btw

PCIe Gigabit Network Server Adapter NIC

StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit netwerkserver NIC-kaart dubbelprofiel
Voorraad
1987 Excl btw

Adapter USB 3 to Ethernet Cable

Adapter USB 3 naar Ethernet
Voorraad
2315 Excl btw

Mini USB Bluetooth 4.0 Dongle - 50m

StarTech.com Mini USB Bluetooth 4.0-adapter 50m klasse 1 EDR draadloze dongle
Voorraad
2479 Excl btw

AC1200 Wi-Fi PCI Express Adapter 867Mbp

PCI Express, 802.11ac, 867Mbps on 5GHz, 300Mbps on 2.4GHz, Infrastructure Mode
Voorraad
2483 Excl btw

USB-C to Gigabit Network Adapter

StarTech.com USB-C naar gigabit netwerkadapter USB 3.1 Gen 1 (5 Gbps) USB Type-C Ethernet adapter met native support wit
Voorraad
2728 Excl btw

TL-SM321A SFP 1000BASE-Sm MiniGBIC BX10D

TP-LINK TL-SM321A - SFP (mini-GBIC) transceiver module - 1000Base-BX - LC single mode - plug-in module - up to 10 km - 1550 (TX) / 1310 (RX) nm
Voorraad
2814 Excl btw

Network Adapter - USB C to GbE - USB 3.0

StarTech.com USB C naar Gigabit Ethernet adapter USB 3.0 USB-C netwerk adapter
Voorraad
2814 Excl btw

1 Port PCIe Gigabit NIC Card Low Profile

StarTech.com 1-poort PCI Express PCIe gigabit NIC-serveradapter-netwerkkaart low-profile
Voorraad
2888 Excl btw

1-Port Gigabit Ethernet Network Card

StarTech.com 1 poorts PCI Express gigabit ethernet netwerkkaart Intel 1210 NIC single port PCIe netwerk adapter kaart met Intel chip
Voorraad
2979 Excl btw

AC1200 Wi-Fi Bluetooth 4.2 PCI Adapter

PCI Express, Bluetooth 4.2, IEEE 802.11b/g/n 2.4 GHz, IEEE 802.11a/n/ac 5 GHz
Voorraad
2975 Excl btw

Gigabit USB 3.0 NIC w/USB Port

StarTech.com USB 3.0 naar gigabit Ethernet-adapter NIC met USB-poort wit
Voorraad
3224 Excl btw