logo

Security Camera's

Producten

Day/Night 720HD WiFi Cloud Camera

1/4" Progressive scan CMOS, 1280 x 720, Ethernet 10/100 Base-T, f2.8 - f3.85 mm
Voorraad
4715Excl btw

300Mbps H.264 WiFi Cloud Camera, 2.4GHz

Day/Night Cloud Camera, 300Mbps WI-Fi, 1/4", CMOS, 640 x 480, H.264, AAC, Fast Ethernet, Internal Antenna, 9V DC, 5.4W, White
Voorraad
4876Excl btw

Cloud Camera with Pan+Tilt 300mbps

1/4" CMOS, 1MP, 1280 x 720, 2.0, 3.6mm, H.264, 30fps, 2-Wegen, RJ-45, Wi-fi, IEEE 802.11 b/g/n, 300Mbps,PoE, 12W
Voorraad
7525Excl btw

Em6350 wireless full hd ip outdoorEminent Camline Pro Outdoor Full HD Camera. Beeldk

CamLine Pro Outdoor 1080p Full HD IP Camera, WiFi 802.11 b/g/n, H.264, 25 fps, 355 g
Voorraad
7851Excl btw

EMINENT Wireless HD IP Cam Pan

Voorraad
8434Excl btw

AXIS F1004 Bullet Sensor Unit

HDTV 720p, 102°, CMOS, RGB, WDR, 1280x720, 0.4lx, 25/30 fps
Voorraad
11074Excl btw

Profes HD h.264 Wireless Pan Tilt IP CAM

Easy Pro View Pan/Tilt HD IP Camera, 1/4" CMOS, 1280 x 800, Fast Ethernet, 802.11b/g/n 150Mbps, MicroSD
Voorraad
13140Excl btw

AXIS Mini Dome HD HDTV 1080p 30fps HDMI

COMPANION DOME V
Voorraad
17711Excl btw

AXIS M3044-V mini dome

IP, 1/3” CMOS, 1280x720, HDTV 720p, WDR, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Pan/Tilt/Rotation, 1 x Fast Ethernet RJ-45, microSD/microSDHC/microSDXC, PoE
Voorraad
18516Excl btw

AXIS M1045-LW wireless indoor camera

1/" CMOS, f:2.8mm, F2.0, 1280 x 800, 1MP, H.264, M-JPEG, MPEG4, 128 MB RAM, PoE, PIR motion sensor, 156g
Voorraad
21409Excl btw

AXIS Companion Cube L D/N full HD Camera

1/3" RGB CMOS, HDTV 1080p, 2 MP, IR LED, PIR-Sensor, PoE
Voorraad
22730Excl btw

Axis M3104-L Compact mini Dome

1/2.8" RGB CMOS, HDTV 720p, WDR, IR LED, IP42, LAN, PoE
Voorraad
23248Excl btw

Cam/AXIS M1025 HDTV 1080P 2mp Res EUR

M1025
Voorraad
23310Excl btw

AXIS Companion Eye L Day/night full HD

1/2.8" RGB CMOS, 2 MP, 1920x1080, IP42, PoE
Voorraad
23971Excl btw

AXIS Companion Bullet LE D/N full HD Cam

1/2.8" CMOS, f2.8mm, F2.0, M12, H.264, M-JPEG, 30fps, IP66, IK08, 512MB RAM, PoE, IR 850nm, RJ-45, 0.5kg
Voorraad
23971Excl btw

AXIS M3045-V mini dome

IP, 1/3” CMOS, 1920x1080, HDTV 1080p, WDR, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Pan/Tilt/Rotation, 1 x Fast Ethernet RJ-45, microSD/microSDHC/microSDXC, PoE
Voorraad
25128Excl btw

AXIS M1124 BAREBONE No Lens

IP, CMOS 1/2.8", 1MP, 1280x720, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC, w/o Lens
Voorraad
25727Excl btw

AXIS M1065-L Indoor Cube Camera

1/3” Progressive Scan RGB CMOS, 0.25 lux at 50 IRE F2.0, 512 MB RAM, 256 MB Flash
Voorraad
25954Excl btw

AXIS Companion Eye LVE Day/night full HD

1/2.8" RGB CMOS, 2 MP, 1920x1080, IP66, PoE
Voorraad
26037Excl btw

AXIS M1124 HDTV 720p Day/Night Fixed

IP, CMOS 1/2.8", 1MP, 1280x720, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC
Voorraad
27273Excl btw

Axis M3104-LVE Compact mini Dome

1/2.8" RGB CMOS, HDTV 720p, WDR, IR LED, IP66, LAN, PoE
Voorraad
27876Excl btw

AXIS Companion Cube LW

1/3” RGB CMOS, 2.8 mm, F2.0, 110 deg, 61 deg, M12 mount, IR, 0.25 lux 50 IRE F2.0, 0.05 lux 40 IRE F2.0, 1/28000s - 1/5 s 50 Hz, 1/32500s - 1/5s 60 Hz, 1920 x 1080, 320 x 240, AAC-LC 8/16 kHz, 82 dB-SPL, 802.11 a/b/g/n @ 2.4/5 GHz, 512 MB RAM, 256 MB, 10 m
Voorraad
29091Excl btw

Axis M3105-L Compact mini Dome

IP, 1/2.8" RGB CMOS, 1920 x 1080, f=2.8 mm, Digital PTZ, HDTV 1080p, IR, microSD Card Slot, 512 MB Ram, 256 MB Flash, PoE
Voorraad
29694Excl btw

AXIS M1065-LW wireless indoor camera

1/3" Progressive scan RGB CMOS, F2.0, 1920x1080 HDTV 1080p to 320x240, 512 MB RAM, 256 MB Flash, 0 - 40°C, 106 x 60 x 37 mm, 128 g
Voorraad
30460Excl btw

Axis M2025-Le Black

1/2.8" CMOS, f:2.8mm, F2.0, M12, H.264, M-JPEG, MPEG4, 1920 x 1080, PTZ., WDR, IP66, IK08, 512 MB RAM, PoE, RJ-45, LED IR, 850nm, 15m, 0.5kg, Black
Voorraad
30669Excl btw

Axis M2025-Le Day/Night HDTV Cam

Voorraad
30686Excl btw

AXIS M1125 HDTV 1080p Day/Night Fixed

IP, CMOS 1/2.8", 1MP, 1920x1080, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC
Voorraad
32727Excl btw

Q7401 1 Channel Video Encoder

Q7401 Video Encoder
Voorraad
32853Excl btw

AXIS M3046-V mini dome

IP, CMOS 1/3”, 2688x1520, WDR, Digital PTZ, 1 x Fast Ethernet RJ-45, HDMI Out, 512 MB RAM, 256 MB Flash, microSD/microSDHC/microSDX, PoE
Voorraad
34384Excl btw

Axis M3105-LVE Compact mini Dome

1/2.8" RGB CMOS, WDR, 1920 x 1080, PoE, IP66
Voorraad
34405Excl btw