logo

Security Camera's

Producten

300Mbps H.264 WiFi Cloud Camera, 2.4GHz

Day/Night Cloud Camera, 300Mbps WI-Fi, 1/4", CMOS, 640 x 480, H.264, AAC, Fast Ethernet, Internal Antenna, 9V DC, 5.4W, White
Voorraad
4876Excl btw

Em6350 wireless full hd ip outdoorEminent Camline Pro Outdoor Full HD Camera. Beeldk

CamLine Pro Outdoor 1080p Full HD IP Camera, WiFi 802.11 b/g/n, H.264, 25 fps, 355 g
Voorraad
7851Excl btw

HD IP Cam Outdoor Dome p2p with App

Voorraad
8434Excl btw

EMINENT Wireless HD IP Cam Pan

Voorraad
8434Excl btw

Em6330 wireless full hd ip pan tiltEminent Camline Pro Pan/Tilt Full HD Camera. Beeld

CamLine Pro Pan/Tilt 1080p Full HD IP Camera, WiFi 802.11 b/g/n, H.264, 355 °, 25 fps, 259 g
Voorraad
9207Excl btw

Eminent Wireless Full HD IP Cam Outdoor

CamLine Pro Outdoor 1080p Full HD IP Camera, IP66, WiFi, 1920 x 1080, 1/2.7" CMOS
Voorraad
12566Excl btw

Profes HD h.264 Wireless Pan Tilt IP CAM

Easy Pro View Pan/Tilt HD IP Camera, 1/4" CMOS, 1280 x 800, Fast Ethernet, 802.11b/g/n 150Mbps, MicroSD
Voorraad
13140Excl btw

AXIS M3044-V mini dome

IP, 1/3” CMOS, 1280x720, HDTV 720p, WDR, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Pan/Tilt/Rotation, 1 x Fast Ethernet RJ-45, microSD/microSDHC/microSDXC, PoE
Voorraad
18516Excl btw

Circle 2 InOutdoor Wirefree SecCam White

Circle 2 Thuisbeveiligingscamera
Voorraad
19174Excl btw

AXIS M1045-LW wireless indoor camera

1/" CMOS, f:2.8mm, F2.0, 1280 x 800, 1MP, H.264, M-JPEG, MPEG4, 128 MB RAM, PoE, PIR motion sensor, 156g
Voorraad
21409Excl btw

AXIS Companion Cube L D/N full HD Camera

1/3" RGB CMOS, HDTV 1080p, 2 MP, IR LED, PIR-Sensor, PoE
Voorraad
22730Excl btw

Axis M3104-L Compact mini Dome

1/2.8" RGB CMOS, HDTV 720p, WDR, IR LED, IP42, LAN, PoE
Voorraad
23248Excl btw

AXIS Companion Bullet LE D/N full HD Cam

1/2.8" CMOS, f2.8mm, F2.0, M12, H.264, M-JPEG, 30fps, IP66, IK08, 512MB RAM, PoE, IR 850nm, RJ-45, 0.5kg
Voorraad
23971Excl btw

AXIS Companion Eye L Day/night full HD

1/2.8" RGB CMOS, 2 MP, 1920x1080, IP42, PoE
Voorraad
23971Excl btw

AXIS M1124 BAREBONE No Lens

IP, CMOS 1/2.8", 1MP, 1280x720, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC, w/o Lens
Voorraad
25727Excl btw

AXIS M1065-L Indoor Cube Camera

1/3” Progressive Scan RGB CMOS, 0.25 lux at 50 IRE F2.0, 512 MB RAM, 256 MB Flash
Voorraad
25954Excl btw

AXIS Companion Eye LVE Day/night full HD

1/2.8" RGB CMOS, 2 MP, 1920x1080, IP66, PoE
Voorraad
26037Excl btw

Infrared IP Dome 720p indoor

IDNR, 3.3 - 10, 1/2.7" CMOS, 720p, microSDHC/microSDXC, PoE, IR, 450g
Voorraad
27140Excl btw

AXIS M1124 HDTV 720p Day/Night Fixed

IP, CMOS 1/2.8", 1MP, 1280x720, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC
Voorraad
27273Excl btw

IP Cam/Ultra-discreet Fixed 1/4" 720p

M3014, Dome, CMOS, H.264, HDTV, 720p, 1MP
Voorraad
27277Excl btw

AXIS P1264 Network Camera

RGB CMOS, 1/4", H.264, MPEG4, M-JPEG, 1280 x 720, RJ-45 interface pinhole network camera
Voorraad
27855Excl btw

IP Dome 720p IP66

Voorraad
28793Excl btw

Axis M2025-Le Day/Night HDTV Cam

Voorraad
30686Excl btw

Infrared IP Dome 720p IP66

Voorraad
32264Excl btw

Axis M3046-V 1.8Mm

1/3” RGB CMOS, 4 MP, WDR, 1.8 mm, F 2.2, H.264, 25/30 fps, PTZ, 512 MB RAM, 256 MB Flash, RJ-45, HDMI D, PoE, 56 x 101 mm, 180 g
Voorraad
34384Excl btw

AXIS M3046-V mini dome

IP, CMOS 1/3”, 2688x1520, WDR, Digital PTZ, 1 x Fast Ethernet RJ-45, HDMI Out, 512 MB RAM, 256 MB Flash, microSD/microSDHC/microSDX, PoE
Voorraad
34384Excl btw

Axis M3105-LVE Compact mini Dome

1/2.8" RGB CMOS, WDR, 1920 x 1080, PoE, IP66
Voorraad
34405Excl btw

AXIS M1124-E Outdoor NEMA 4x IP66 IK10

IP, Outdoor, RGB CMOS 1/2.8", 1MP, 1280x720, 512 MB RAM, 256 MB Flash, Digital PTZ, WDR, 10BASE-T/100BASE-TX PoE, microSD/microSDHC/microSDXC, IP66, NEMA 4X, IK10
Voorraad
35041Excl btw

Infrared IP bullet 720p IP66 AVF SMB PKG

Voorraad
35901Excl btw

Infrared IP bullet 1080p IP66 AVF SMBPKG

Voorraad
35901Excl btw